Vitaş Fasteners HakkındaOrganizasyon ŞemasıSertifikalar
Yurtiçinde ve Yurtdışında Uluslar arası Projelere , bağlantı elemanları kullanan tüm sektörlere özel imalatlarımız ve ithal ürünlerimizle lojistik destek vermekteyiz
Firmamız Avrupa Birliği’ne bağlı yüksek inşaat teknolojisi olan sosyal projeler de onaylı tedarikçidir. Tedarikçilerimizin tüm fiziki şartları , iş ve işçi güvenliği unsurlarını kapsayacak kaliteli ve güvenli ürünler sunan örnek bir işletmeyiz.

kuruluşundan itibaren kaliteden ödün vermeyip günün koşullarına göre en uygun fiyatlarla müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak gayreti içerisindedir.

İstenilen her ürün için proje firmaları için hammadde ve test sertifikası ( EN 10204 3.1 B ) verilmektedir. Otomotiv için PPAP & APQP (Production Part Approval Process & Advanced Product Quality Planning) (Üretim Parçası Onay Prosesi & İleri Ürün Kalite Planlaması) dosya, 8D Raporu düzenlenmektedir.

Aynı zamanda bir çok ürünümüz ETA yangın mukavemeti sertifikasına sahiptir.
Avrupa Birliği 2002 tarihli yasaksız malzeme yönergesine uygun ROSH, REACH, güvencesiyle üretim yapmaktayız.
Firmamız faaliyetini ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sistemi , OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği ve
ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ile Otomotiv firmaları için ISO/TS 16949:2009 belgelendirmiştir.
TSE için marka tescilimiz mevcut olup, ürünlerimiz  TS 432-9- EN ISO 1479 , TS 432-1 EN ISO 1478 ,
TS 432-8 EN ISO 7049 , TS EN ISO 4014 , TS EN ISO 4017 , TS EN 14399-1 , CE yeterlilik belgesine sahiptir.
Bağlantı elemanları hata , ihmal, bilgisizlik kabul etmez. Kaliteli bağlantı güçlü bir kalite kontrol sistemi ve standartlara uygun üretimle sağlanabilir. Bu da doğru hammadde seçimi, eğitimli eleman ve gerekli donanım ile mümkündür.

Şu ana kadar TSE Yeterliliğimiz (M2-M8 arası metrik vidalar, Q2.2 x 4 mm den 7,3x 100 MM e kadar sac vidaları, M5-M16 arası soğuk , M20-M48 arası sıcak civata imalatı ).

Firmamız her türlü bağlantı elemanları konusunda, sistem maliyetlerini düşürmek , müşterinin ihtiyaçlarına doğru bir şekilde cevap verebilecek teknik altyapıya sahiptir.

Geniş ürün yelpazesi ile müşterilerinin çözüm ortağı olmuştur. Vitas fasteners yurt dışında, AB ülkelerinde özellikle Almanya’ya ihracatında kalitesi ile kendisini kanıtlamıştır.

Almanya, Fransa, İtalya, Türkmenistan, Kazakistan, Azarbeycan, Polonya, Romanya, Bulgaristan, Rusya, İran, Irak, Suriye, Afganistan, Cezayir, Tunus, K.K.T.C., Arnavutluk, Yunanistan’da bulunan çeşitli firmalara ve şantiyelere malzeme tedariği yapmaktayız. İhracat yaptığımız ülkeler her geçen gün artış göstermektedir.

Başlıca hizmet verilen sektörler 
.İnşaat ( Endüstriyel Tesisler , Konut Projeleri ) 
.Çelik Konstrüksiyon ve Prefabrik Yapılar
.Elektrik Enerji Nakil Hatları 
.Makina İmalat Sektörü 
.Metro ve Raylı Sistemler
.Doğalgaz Çevrim Santralleri 
.Petro Kimya Tesisleri 
.Uçak ve Uzay Sanayi
.Beyaz Eşya Ana Sanayi ve Yan Sanayileri 
.Otomotiv Ana Sanayi ve Yan Sanayileri
.Mobilya ve Peyzaj Dekorasyon İç mimari

organizasyon